« strona główna

O nas

Zachodniopomorskie Centrum Hurtowe ROLHURT Dariusz Jakubowski jest największym na Pomorzu Zachodnim centrum hurtowego handlu krajowymi płodami rolnymi, warzywami i owocami pochodzenia zagranicznego oraz artykułami spożywczymi.

Zaopatruje się tu cała sieć handlu detalicznego, hotele, restauracje, stołówki, bary, żłobki, przedszkola, inne instytucje miasta Szczecina i okolic oraz ośrodki nadmorskie. Firma działa od marca 1991 r. i  wciąż dąży do utrzymania wysokiej pozycji na rynku regionalnym.
 
Handel krajowymi płodami rolnymi odbywa się bezpośrednio z samochodów w wyznaczonych alejach handlowych oraz z boksów handlowych hali S-1.  Dziennie około 200 rolników oferuje pełen asortyment krajowych owoców i warzyw.
 
Importowane owoce i warzywa  oferowane są w hali owocowo-warzywnej (OW-6) wyposażonej w rampy ułatwiające załadunek towarów. Handel prowadzony jest w środku hali w pasażu handlowym. Stanowi ona pewne źródło dystrybucji owoców cytrusowych i egzotycznych m .in. ananasy, awokado granaty, pomarańcze, mandarynki, banany, brzoskwinie, cytryny.
 
Handel artykułami spożywczymi skupiony jest w hali spożywczej (S-1). Prowadzą tu działalność punkty handlowe oferujące: nabiał, słodycze, napoje, susz, przyprawy, artykuły sypkie, konserwy, wyroby tytoniowe, surówki, kiszonki oraz opakowania jednorazowe.
 
W hali (M-2) zlokalizowana jest hurtownia warzyw i owoców krajowych oraz pochodzenia zagranicznego, oraz hurtownia ryb i ich przetworów.
 
Zapraszamy na nasz rynek hurtowy zarówno chcących sprzedać swoje produkty jak również kupców.   
Dysponujemy wolną powierzchnią do wynajmu dla nowych najemców zaś obecni nasi najemcy oferują zawsze świeże i w atrakcyjnych cenach warzywa, owoce i pozostałe produkty.
Kontakt z nami

Facebook