Loader

Każda niedziela handlowa to setki sprzedających i tysiące kupujących oraz dziesiątki tysięcy transakcji kupna-sprzedaży.

Na terenie Zachodniopomorskiego Centrum Hurtowego Rolhurt w Przecławiu, od 24 marca 2019r funkcjonuje Giełda-Pchli Targ, powstała po likwidacji kultowej giełdy w Płoni. Giełda w Przecławiu – Pchli Targ jest wydarzeniem cyklicznym i odbywa się w każdą niedzielę miesiąca. Giełda w Przecławiu to największe tego typu miejsce handlu w regionie.

Większość wystawców z Płoni przeniosło się na nowopowstałą giełdę, doszło też wielu nowych sprzedawców. Warunki do prowadzenia handlu stworzone przez Zachodniopomorskie Centrum Hurtowe Rolhurt są dużo korzystniejsze, handlującym udostępnione są przestronne boksy i wydzielone stanowiska na betonowym placu, jest dostęp do zaplecza sanitarnego, teren jest czysty i zadbany.

Ogromna powierzchnia Zachodniopomorskiego Centrum Hurtowego Rolhurt oferuje hale handlowe oraz sektory i alejki tradycyjnego bazaru. W każdej z nich znaleźć można niepowtarzalne towary, setki stanowisk handlowych, punkty gastronomiczne i miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i busów. Powierzchnia Giełdy podzielona jest na rzędy, a każdy z nich na sektory. Taka organizacja przestrzeni umożliwia funkcjonowanie około 300 stanowisk handlowych, w tym nowoczesnych boksów i hali hurtowych.

Położenie oraz dogodna infrastruktura sprawiają, że na Giełdę przyjeżdżają kupcy z całego województwa. Dla wystawców oferujemy atrakcyjne opłaty za stanowisko handlowe, a dla kupujących – ogromny wybór, konkurencyjne ceny.

Zachodniopomorskie Centrum Hurtowe stanowi doskonały punkt zakupowy, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Nasi najemcy tworzą silną grupę punktów handlowych, oferujących szeroki asortyment, od elektroniki, narzędzi, sprzętu samochodowego, mebli, antyków po odzież, chemię, artykuły spożywcze i inne przedmioty gospodarstwa domowego – w konkurencyjnie niskich cenach.

Zapraszamy na nasz rynek hurtowy zarówno chcących sprzedać swoje produkty jak również kupców.

Dysponujemy wolną powierzchnią do wynajmu dla nowych najemców zaś obecni nasi najemcy oferują zawsze świeże i w atrakcyjnych cenach warzywa, owoce i pozostałe produkty.